Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 14.Bölüm (24 Mayıs)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Yakup'un, geri dönüşü Nisan ile Efe'nin, yeni başlayan aşklarının sonunu getirmeye neden olacaktır. Nisan, babasıyla görüştüğü zamanları Efe'den, gizleyerek büyük hata yapmıştır. Kış Güneşi son bölüm öncesinde Seda'nın, görüştüklerini bildiğinden dolayı bunu kullanması geçikmemiştir. Babasıyla buluşmaya giden Nisan'ın, nerede görüşeceklerini Efe'ye, söyleyerek gözüyle şahit olup, dünyası başına yıkılacaktır. Yine de sevdiği kıza şans vererek olay yerinde sessizce uzaklaşıp, kendisine açıklaması için bekleyecektir.

Efe'nin, babasının ölümü ile ilgili en büyük ipuçusu olan yüzük Efruz'un, görüp babasına ait olduğunu anlayarak asıl katilinin Kadim, olduğunu çözmüştür. Bunu nasıl açıklayacağını bilememektedir ama, giderek olaylar büyüceğinin farkındadır. Kış Güneşi izle 14.Bölüm sonlarına doğru Yakup ile Nisan, yeniden yüzleşerek kızıyla ilgili hayatını değiştirecek bir gerçek açıklayacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar