Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 12.Bölüm (10 Mayıs)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Efe'nin, gerçek kimliği nihayet gün yüzüne çıkıyor. Yakup'u, etkisiz hale getirmeyi başararak babasının katilini ve neden yaptığını da öğrenecek Efe, artık istediklerini elde etmeyi başarabilmiştir. Kış Güneşi Dizisi giderek finale yaklaşırken, hayranlarının içinde burkukluk yaşasa da bize yaşattığı duygularla kalbimizde ayrıca yerini edindiğini belirterek, ekibimize şuanda destek çıkarak onlara teşekkürlerimizi sunmalıyız.

Kış Güneşi 12.Bölüm de Efe, Nisan'ın daha fazla üzülmesine dayanamayarak ona gerçekleri itiraf edip, sevdiğini açıklayacaktır. Artık sürekli yalan söylemekten ve oyunun bozulduğundan da sıkıldığını söyleyerek Nisan, yanında olmasını isteyip, annesine abisinin yerine geçmek zorunda kaldığını açıklayacaktır. Yalnız bu konuyu bire bir konuşan Nisan ile Efe, bütün gerçeklere Leyla, tanıklık edince gerçekleri istemeden öğrenir. Bu ise travma yaşamasına neden olacaktır. Efe, bakalım annesine bu durumu nasıl açıklamaya kavuşturacaktır?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar