Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 11.Bölüm Fotoğrafları

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Yakup, köşeye sıkışıyor. Efe, ajanda da okuduklarından sonra tek suçlu olanın Yakup, olup hayatını mahvedip, babasının katil olduğunu düşünmektedir. Şok gelişmeleriyle Kış Güneşi 11.bölümü ile daha fazla heyecanıyla ekranlara gelecek yeni haftasında herkese soluksuz keyif sunacak sahneleri ve dizimizin önemli sahneleriyle sizleri bu salı ekranlara kitleyecektir. Bir saniye bile adrenalinin asla düşmeyerek, karakterlerimizin sürekli koşuşturmalar yaşayacağı son bölüm de asıl bombayı Efruz ile Efe, tarafında patlayarak sevgili gibi yakınlaşarak romantik anlar yaşayacaklardır. Nisan, ise bunları kendi gözleriyle görüp kahrolacaktır.

Kış Güneşi 11.Bölüm Foto Albümü
Efe, Ajandayı eline geçirmiştir. Okuyarak hem geçmişiyle, intikam alacağı kişilerin yaptıklarıyla yüzleşecektir. Yakup, iyicene ayağına bağ olan Mete'yi, infazını gerçekleştirmek için adamlar tutacaktır. Asıl bomba ise ev tarafında yaşanırken Efe ile Mete'nin, doğum günü videosunda büyük sürpriz ailemizi beklemektedir. 
Efe ile Efruz, ise zaman geçirirken birbirlerini daha iyi tanıyacaklar.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar