Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 11.Bölüm (3 Mayıs)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
İntikam, aşk ve gerçeklerin ortaya çıkışını konu alacağı Kış Güneşi 11.bölümü ile şimdiye kadar yayınlanan bölümleri arasında en fazla tansiyonların yükseleceği ve aksiyonun artacağı haftalarından bir tanesi olacağına inanmaktayız. Yakup, gerçekleri inkar etmiştir. Efe, asıl düşmanının o olduğuna emin olamadığından dolayı Yakupu, karşılaşmalarında bırakmak zorunda kalmıştır. Yalnız peşini bırakmayacağının sözünü verirken ve asla ona inanmadığını da ifade etmiştir. Bütün gerçeklerle karşılaşmayı ajandaya umut bağlayan Efe, okuduklarındanda bir sonuç çıkaramıyacaktır. İyicene umutunu kaybetmişken Yakup'un, tahmin edemiyeceği büyük hatasıyla Efe ile ailesinin gerçeklerle karşılaşmasına sebep olacaktır. Bu sürpriz Kadim'i de, harekete geçerirken artık ceza kesen taraf karakterlerimiz oluyor.

Efe, aşk üçgeninde sıkışıp kalmıştır. En son çareyi Efruz'u, kullanmakla bulurken. Nisan'ın, ondan uzaklaşması için yakınlaşarak yaptığı hatanın farkında değildir. Efruz, ise giderek artan aşkıyla Efe'nin, yanında olmaktan memnundur.
Kış Güneşi 11.Bölüm (3 Mayıs Salı)
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar