Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 8.Bölüm (12 Nisan Salı)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Efe, son anda hastane de yetişerek Mazhar'ın, canını kurtarmıştır. Yakup'un, böylelikle adamına verdiği emirle öldürme işi başarısız olmuştur. Yakup, suçu Reşat'a atarak üstünde ki şüpheleri kaldırmaya çalışsa da Efe, zeki kişiliğiyle olayın başka türlü gerçekleştiğinden emindir. Kadim, ise çaresiz sevdiği kadının sağlığına kavuşması için mücadele ederken karşısına kızı çıkarak istemedikleri şekilde sonlanan tanışmayla Efruz, kendi elleriyle babasını polislere teslim edecektir.

Kış Güneşi son bölümü Nisan ile Efe'nin, tehlikeli karşılaşmalarına şahit olan Seda, bu sefer intikamını almaya kararlıdır. Mete, sanmakla büyük hata yaparak bu sefer silahını çekip Nisan, üstüne doğru tutacaktır. Bu sefer silahlar patlayarak herkesi şaşırtacak olaylara neden olacağı yeni bölümümüzde iyi seyirler dileriz.
Kış Güneşi 8.Bölüm 12 Nisan
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar