Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 7.Bölüm Fotoğrafları

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Efe, bulamadığı desteği, güveni Nisan'dan bulduğu için duygusal nokta da ona bağlılık hissetmeye başlamaktadır. Bu yakınlığı haliyle gerçekleri henüz öğrenemeyen Seda'nın, canını epey sıkmaktadır. Kış Güneşi nelerin değiştiğini anlamaya çalışırken Mete'ye, nolduğu hakkında fikir yürütememektedir. Bunun içinde Nisan'a, karşı düşmanlığı iyicene artarken ona karşı saldırıya geçip, bebeği için savaşma gücüne erişecektir. Diğer yandan Mazhar, ise canıyla boğuşmaktadır. Efe, gerçekleri annesi Leyla, yüzüne vursa da, her zaman aynı sert tepkiyle karşılaşmaktadır. Yakup, ise Mazhar'ı, iyileşmeden öldürme kararı alarak, adamlarını harekete geçirecektir.

Kış Güneşi 7.Bölüm Foto Albümü


 Efe'nin, Nisan'a karşı ilgisi Seda'yı, iyicene yormaya başlamıştır. Napacağını düşünürken kendisini bütün yaşadıkların sebebi Nisan'ın, canını yakmak isteğiyle bulacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar