Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 7.Bölüm (5 Mart)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Geçirdiği rahatsızlık sonrasında Mazhar, hastaneye kaldırılmıştır. Kalbinin sıkışmasıyla, ölümle burun buruna gelmiştir. Efe, bütün yaşananların suçlusu olarak onu hedef almış ve babasıyla, kardeşinin katilini Mete, isimiyle daha fazla dayanamayarak herkese açıklayacaktır. Yalnız annesinden bu davranış yüzünden sert tepki görerek ona inanmayacaktır. İyicene durumu kötüye giden Mazhar, Kış Güneşi yeni bölümünde ölümle yüzleşecektir. Yakup, gerçeklerin ortaya çıkacağından korktuğundan dolayı işini şansa bırakmayarak Mazhar'ın, fişini kendisi çekecektir. Böylelikle Efe'nin, suçlamaları tamamen Mazhar, üzerine yapışacaktır.

Seda, yaşadığı travmalara ve Mete'de, değişikliğe daha fazla dayanamamıştır. Nisan'a, karşı tuzak hazırlarken ona zarar verecektir. Yakup, bu duruma el atarak Seda'nın, kızına verdiği zararın hesabını sorarak yeni bir sırrın ortaya çıkmasına neden olur. Kadim'in, ise koşuşturmacaları sürmektedir. Bu sefer de Ferise'yi, hırpalanmış halde bulacaktır. Durumu iyicene ağırlaşırken hastaneye götürecekler ve onları beklenmedik sürpriz bekliyip, dizimizin gidişatında şaşıracağınız olayların gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır.
Kış Güneşi 7.Bölüm 5 Mart Salı
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar