Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 10.Bölüm (26 Nisan)

          1 Yorum   
Gizli sırlar barındıran ajanda Nisan'ın, eline geçtiğinde olayların değişeceğine inanarak Seda ile Efe'nin, nikahını durdurmak için harekete geçmişti. Yalnız hesaplamadığı olaylar yaşanırken Seda'nın, merdivenlerden düşüşü başına kalarak polisler tarafından tutuklanacaktır. Efe, sevdiği kızın hapishaneye girme ihtimalinden kahrolurken Seda, iyileştikten sonra onunla yeni anlaşmaya vararak kesin evlilikleri sonunda Nisan'ın, şikayetini geri çekerek özgürlüğünü ancak öyle kazanacaktır. Efe, Nisan'ı, kurtarmak için zorunda kalacağı evlilik yaşayacaktır.

Kış Güneşi devamında Ajanda tekrardan kaybolarak Efe'yi, kocaman karanlığa doğru itmiştir. Önünü artık göremezken Nisan'ı da, tamamen kaybetme korkusunu yaşamaktadır. Geçmişten parçalar yeniden travma yaşayarak gözlerinin önüne gelecektir. Bu sefer gerçekten babasının katiliyle ilgili önemli ipuçu yakalacaktır.
Kış Güneşi 10.Bölüm 26 Nisan Salı
Add to Flipboard Magazine. Pin It

1 yorum:

  1. bu bölüm de heyecan verici idi. başından beri izliyorum. çok güzel dizi ama reytinglerde neden alt sıralarda kalıyor anlamıyorum.

    YanıtlaSil

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar