Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 5.Bölüm (22 Mart)

          1 Yorum   
Kış Güneşi Son Bölüm de Efe, kafasında çocukluğuna geri dönmeyi başararak olayların aslını ve neden harcandığını, asıl düşmanlarını da öğrenecektir. Mazhar ile Annesinin gizli kapaklı ilişkilerine şahit olmuş ve onları öpüşürken yakaladığı geçmişinde bu olayın hesabını sorarak böylelikle gerçek düşmanlarına ve intikam alacağı kişilere bir adım yaklaşmayı başaracaktır. Kadim, ise köşeye sıkışmıştır. Polisler evine baskın düzenleyecektir. Kaçmaya çalışsa da başarılı olup, olay yerinde yaralanacak ve ölümle burun buruna geliyor.

Kış Güneşi izle Seda, iyicene ümitleri tükenmektedir. Bebeğini taşıdığı Mete'nin, değişimine anlam veremiyor. Karşısına Nisan ile Efe, çıkarak artık yeniden başladıklarını açıklayacakları ilişkilerine bu durum Seda'nin, dünyasını başına yıkacaktır. Böylelikle Nisan, en azından Seda'nın, canını yakmayı başaracaktır. Seda, ise birden kendisini olayların içinde buluyor.

Kış Güneşi 5.Bölüm 22 Mart Salı
Add to Flipboard Magazine. Pin It

1 yorum:

  1. Oyuncu kadrosu süper. Özellikle Şükrü Özyıldız'ı çok beğeniyorum.

    YanıtlaSil

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar