Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 4.Bölüm (15 Mart)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış Güneşi Dizisi 4.bölüm Nisan, tarif edilemez bir acı yaşamaktadır. Eşinin öldüğünü ve kısa zamanda kandırıldığına inanarak onun kılığında aralarına sızan Efe'ye, hem güvenemeyerek, kinlenmiştir. Efe, çaresiz başından geçen olayların hepsini anlatmak zorunda kalıp, amaçının sadece kardeşinin ve ondan geçmişini çalanlardan hesabını sormak olduğunu algılatmaya çalışacaktır. Nisan, için çabuk kabullenemiyeceği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmıştır. Bu onu iyicene mahvetse de daha güçlü kişiliğe bürünmesine de neden olacaktır. Olaylara üstelik Kadim'de, katılarak artık üçü tek gerçekleri bilen olacaktır. Kadim, ise Farise, adında eski öldü sandığı eşiyle karşılaşınca onu bambaşka bir gidişata sokacaktır.

Kış Güneşi yeni bölümü olayları bununla sınırlı olmayıp Seda, hamile olduğundan dolayı Mete'le, evleneceğine inanmakta. Yalnız Yakup, eline yeni koz geçirerek Mete'den, Seda'nın hamile olduğunu öğrenecektir. Bakalım bunu nasıl kullanacak?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar