Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 3.Bölüm Fotoğraf Albümü

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Nisan, yaşadıklarının hala tesiri altındadır. Mete'nin, onu aldatmasını hazmedemeyerek, eski zamanları hatırlayıp iç çekmektedir. Yalnız ikiz kardeşiyle yaşadıkları güzel çocukluk günlerine indiğinde şüpheleneceği enteresan olaylarla birden bire karşılaşarak Efe'nin, öldü haberine denk gelmiştir. Yalnız Mete, büyük kişilik değişimini de elde tutarak ve şüpheli davranışlarını da analiz etmiştir. Sonunda Mete'le, yüzleşmek için Kış Güneşi Dizisi buluşma ayarlamış, ona asla unutamıyacağı bir soru sorarak cevaplamadığında bütün gerçeklerle karşılaşmıştır. Kış Güneşi son bölüm heyecanı doruğuna ulaşarak Efe, gerçeği Nisan, tarafından çözülecek mi?

Kış Güneşi 3.Bölüm Foto Albüm

 Eski günleri hatırlarken çocukluklarına geri dönmek isteyen Nisan, eski Mete'yi de çok özlemiştir. Gazete de gördüğü haberle yıkılırken Balıkçı Efe'nin, çocukluk arkadaşı olduğunu anında anlamış ama, aklına bambaşka olaylar sokarak Mete ile Efe'nin, yer değiştirdiği ihtimali birden aklına giriverecektir.


Son yüzleşme gerçekleirken gerçekler açığa çıkabilecek soruyla karşılaşan Efe, eğer cevaplayamazsa Nisan, kimliğini öğrenecektir.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar