Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 3.Bölüm (8 Mart)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış Güneşi yeni bölüm gelişmelerinde Efe, Nisan'ın üzülmesine daha fazla katlanamayarak kalbini kazanmaya çalışsa da Mete'nin, yanlışı affedilir olay olmadığından asla onu affetmeyeceğini yüzüne vurmaktadır. Nisan, yaşadığı acıları arkada bırakıp Yurt dışına gitme kararı alacaktır. Yalnız son anda tesadüf eseri karşılaştığı bir haber Efe ile onun bütün kaderini değiştirecek gelişmelere merdiven dayayacaktır. Mete'nin, ikiz kardeşine benzeyen kişinin öldü haberini görerek şaşkınlık yaşamıştır. Bu olayın derinliklerine indiğinde Efe'nin, intikam oyununa büyük engel yaratacaktır.

Seda, Mete'den hamile kalmıştır. Bunun sevincini yaşarken Mete'nin, inanılmaz değişimine de anlam verememektedir. İkili arasında yaşanan tartışma sonrasında Seda, düşmüştür ve hafif yaralanarak Efe, napmaya çalıştıysa bir türlü düzeni oturtamadığından birde bununla başını belaya sokacaktır. Nice olaylarla Kış Güneşi 3.bölüm ile sürükleyiciliyle son bölümde devam ediyor.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar