Kanıt Ateş Üstünde izle

Efe'nin Oyunu

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Efe, kendisiyle alakalı gerçeklerle yüzleşerek, ailesini ve hak ettiği hayatı abisinin kılığında tanımıştır. Artık oyunlar onun istediği gibi düzenlenip, sadece biraz sabır ve cesaretle hayatını mahvedenlerden birer intikamını almaya çalışacak, en azından annesini, sevdiği diğer insanların gerçeklerle yüzleşmesini de sağlayabilecektir. Önünde sadece engel olabilecek unsur Nisan, evin içinde gerçek düşmanlarını çözmek olacaktır. Şimdilik sahte Mete, hayatına uyum sağlamaya çalışsada her geçen gün onun güçlendiğini, daha fazla öğrenerek zengin hayatına da adapte olacağını göreceğiz. Zaten kanında asillik olduğundan zorlanma aşaması da geçerek bundan böyle daha emin adımlar atan Efe'ye, tanıklık edeceğiz. Kış Güneşi'in de önceliği Seda'dan, kurtulmak olurken işler birden onun tarafında arap söküğü haline gelecektir.

Efe, Nisan'ın üzülmesini istemeyerek uğradığı üzüntüyü gidermek içinde elinden geleni yapacaktır. Artık düşmanları Efe'den, korkmaya başlasa iyi olur!
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar