Kanıt Ateş Üstünde izle

Takipçilerimiz Kış Güneşi için Hazırlanın

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Dört gözle beklenilenlerin arasında favori gösterilen Kış güneşi, takipçilerinin yoğun isteği üzerine ekibimiz çalışmalara biraz daha hız verdiklerini, en kısa zamanda buluşmaları için çalışmalarda ellerinden geleni yapacaklardır. Bunu sağlamamızın başlıça nedeni ise sosyal medya araçılığıyla gösterdiğiniz yorumlar, alakalar kaynalıdır. Böylelikle sizlerin fikirlerinizin her daim önemini anlamınıza, bu gelişme kesinlikle yeterek gidişatı dahi değiştirmenin gücü sadece seyirciler ve izliyecilere ait olduğunu bilmelisiniz.

Kış Güneşi Dizisi başlama zaman dilimi olarak Şubat sonlarına veya Mart, başlangıçına doğru düşünülmektedir. Yalnız Show'un, istediğini elde edemediği son dizileri arasında gözünü çıkarttığı olup, her an onu yayından kaldırarak bizim dizimizinde erken başlama gibi söz konusuda gerçekleşebilir.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar