Kanıt Ateş Üstünde izle

Nisan, Aldatılacak!

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Aslı Enver, Nisan karakterini canlandıracağı Kış Güneşinin, ikizlerinden iş adamı olan Mete'ye, aşıktır. Onun tutkusu bambaşkadır, bütün benliğiyle kendisini tamamen Mete'ye, ait hissetmektedir, tam tersini düşünmek bile onu yıpratmakta ve mahvetmektedir. Giderek Mete'nin, ona karşı değişen davranışlarını da keşfetmeye başlamıştır, yaşadıkları tutkulu aşkın yerine sadece alışkanlık, sanki arkadaşıymış gibi davranmasını kaldıramamaktadır. Nisan, takiplerine aldığı Mete'nin, yakınında başka kadın gördüğünde bütün hayatını değişime uğratıp, yaşadığı tarifi olmayan üzüntünün, ardında sevgisinden vazgeçmeye çalışsa da, başaramayacaktır. Mete'nin, aldattığı kadını ve Nisan'ın, düşmanını ise Başak Parlak, oynayacak.

Bakalım Nisan, yaşananlar ardında Mete'yi, tamamen defterden silecek mi? Ona tıpa tıp benzeyen, kişiliği farklı olan ikiziyle de tanıştığında yaşadığı boşluğu onunla arkadaş olarak gidermeye çalışacaktır. Kış Güneşi izle meraklılarına karakterlerimizin hikayelerini ayrıntılarıyla zaman içinde yer vereceğiz. Nisan'ın, aldatılma öyküsü hakkında ne düşünmektesiniz, yorumlara!
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar