Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşine İnanılmaz Emek!

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi emek
Neredeyse yarım boyunca çalışmaları devam eden, hala süren Kış Güneşine verilen emeğin, haddi, hesabı olmadığını bilmenizi istemekteyiz. Zaten yapımcımız kesinlikle maliyeti göz ardı etmeden bazı sahneler için servetlerin döküldüğünü, bunu ancak seyredirken kaliteden, görselliğinin harikalığından anlayabileceksiniz. Özellikle karakterlerimizin düğün bölümü ise tam anlamıyla hayran kalabileceksiniz. Binlerce insanı bir arada toplayarak, sırf Kış güneşi dizisine özel mekan ambiyansı yapılıp, bunun için sırf haftalar boyunca bir kaç ekip uğraşmışlardır.

Şuanda ilk bölümü için her şeyin hazır olduğunu, önümüzde günleri daha sıklıkla merak etmemize neden olan son gelişmelerin tamamen kesinleşmesinden kaynaklanıyor. Kış güneşi bizce iyi başlangıç yapmayı başarabilecektir, bunu da hak etmekte. Zaten farkını izlemeseniz bile eminiz sosyal medya da yankı bırakarak, sizlerde kalitesini merak edecek hale geleceksiniz.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar