Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 2.Bölüm (1 Mart Salı)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Mete'nin, ölümünden sonra hayatının kararını veren Efe, artık resmen Mete, olmaya ve kardeşinin, onun hayatını mahveden tanımadığı düşmanlarından intikam almak içinde yemin etmiştir. Önündeki tek engel 20 yıl boyunca kaybettiği hayatını kardeşi gibi yaşamak zorundadır ve kendisini tamamen Mete, gibi hissettirmek zorunda kalarak, alışma sürecinde epey zorlanacaktır. Özellikle Nisan'la, yüz yüze geldiklerinde amacını başaramayacağını sansada kendisini tam anlamıyla krizin ortasında bulacaktır. Nisan'ın, aldatıldığını öğrendiğinde ise Seda'nın, izine düşmek zorunda kalacaktır. İşler iyicene garip hal alırken Efe, bununla başa çıkmak zorundadır.

Kış Güneşi 2.Bölüm'ün asıl heyecanlı tarafı ise gün sonunda yaşanarak bütün aile tarafından merakla beklenen Mete'nin, defile günü çatmıştır. Efe, asla girmediği ortamlara girerek elinden gelen çabayı gösterse de gün sonunda sürprizle karşılaşacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar