Kanıt Ateş Üstünde izle

Efe'nin, intikamı Başlıyor!

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Efe, hayatının gerçekleriyle Kadim, karşısına çıktığında yüzleşmişti. Aslında yaşadığı hayat ona ait olmadığını ve bambaşka yerlerde ikiz kardeşi, gerçek ailesinin olduğunu öğrenince Kış Güneşi neye uğradığını şaşırmıştı. Haliyle yolda gördüğü adamın anlattıklarına hemen inanamazdı geniş araştırmalarıyla Mete'ye, ulaşabilmiş ve asıl gerçeklerle karşılaşarak durumunu kabullenmiştir. 20 Sene sonra kardeşiyle iletişime geçerek Kadim'in de, sözünü dinlemeyerek ortalıkta gezdiğinden düşmanlarına da kendisini ifşa etmiştir. Mete ile Efe, görüşmesi ardında büyük boşluktan yararlanan düşmanları Efe, diye Mete'nin, canına kıymışlardı.

Efe, abisinin daha hasret giderilmeden onun yüzünden öldürülmesini kaldıramamıştır. Kadim, onu zor tutarak az daha yem olmasına da izin vermemiştir. Acısını kalbine gömerek Kadim'in, ona düşmanlarından intikam alması ve böylelikle ailesini de koruma yolunun seçeneğini sunmuştur. Bu seçeneği eğer kabul ederse Mete'nin, yerine geçecek ve ikiz kardeşi gibi davranarak kimselere Efe, olduğunu çaktırmaması gerekiyordu.

Kış Güneşi izle artık konusuna daha yakından anlayabileceğiniz 2.bölümüyle epey heyecanlı sahneler sizi beklemektedir. Efe'nin, intikamı başlıyorken önceliği düşmanları yakından tanımak olacaktır. Abisinin acısı kalbinden asla geçmese de istemediği hayatı yaşamak zorunda kalacaktır.

Efe'nin, sonraki adımı nolacak?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar