Kanıt Ateş Üstünde izle

Mete ile Nisan, Hikayesiyle Başlayacak

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi düğün fotoğrafı
Son paylaşılan dizinin karakter görsel fotoğraflarıyla bekleyişimiz doruğa ulaşarak karakterlerimizde yavaştan konusu açılıp, isimlerinde belirlenmiştir. Mete ile Nisan'ın, Kış Güneşi Dizisi başlangıç hikayesinde yansıyacağı aşk dolu sahneleriyle hepimizin işini ısıtarak, onların ilişkisine imrendirecektir. Şükrü Özyıldız'ın, iki karakteri canlandıracağını bilmekteyiz. Bunlardan birincisi Mete, diğerine oranla zıt, zengin ve bütün genç hanımların hayalini süslediği incelikte, karizmatik iş adamıdır. Nisan, ondan vazgeçememekte, çok sevmektedir. Günün birinde yolları ayrılmak zorunda kaldığında hikayemize Efe'de eklenerek, Mete'nin resmen ikiziyle bambaşka dünyaya kapılacaktır.

Kış Güneşi 1.Bölüm, çiftimizin gözleri dolduracak evlilik sahnelerin çekimleri sürmektedir. Belki de sahne çekimleri arasında en uzun süren sahnedir. Yönetmen özellikle bunun üzerine düşerken kaliteli ve gösterişli yansıması için çalışmaları durmaksızın sürmektedir. Yalnız Özyıldız ile Enver'in, gelinlik, damatlıkla beraber çekildikleri fotoğraf da oldukça yakışmamışlar mı?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar