Kanıt Ateş Üstünde izle

Klişelerden Uzakta Dizi Kış Güneşi!

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi klişe
Son zamanlarda seyircilerin klişeden bıktığını gözlemleyerek dizilerin konusunun birbirlerine benzemezinden yakınmaktadırlar. Kış Güneşi imdatınıza yetişerek daha önce göremiyeceğiniz tarzdan konusuyla ekranlara yansıyarak Türkiye, çapında büyük kalitenin artmasınada dizimiz sebep olabilecektir. Özyıldız, karakteri kilit noktası olduğundan biraz onun üstünde yoğunlaşarak konusuna fazlasıyla açıklık getirmek istiyoruz.

Babasını kaybederek, ailesinin parçalanışını izlemek zorunda kalmıştır. Acı hayatı onu bambaşka birisi olmaya sürüklerken kendini denizlerde bularak, bütün acısını oraya bağlamış ve ünlü balıkçı haline gelmeyi başarmıştır. Kış Güneşi Dizisi bütün hayatını yeniden değiştirecek ise zengin kızla tanışarak, istemeden güzelliğine kapılarak aşık olacaktır. Yalnız kızın daha önceki sevdiği adamın ise bire bir aynısına benzemesi onu öylesine şaşırtmıştırki onda istemeden Balıkçımıza kapılacaktır. Arada kişiliklerin ve imkansızlıkla doğan aşkın tanıklığını seyredebileceğiz.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar