Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Set Fotoğrafları

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Şimdiye kadar ''Kış Güneşi'' ekibinin paylaştığı resimleri sizler için topladık ve bir haberimizde yayınlamaya karar verdik. Özellikle Aslı Enver ile Şükrü Özyıldız'ın, uyumundan daha öncesinde bahsederek, ikilinin görsellik olarak mükemmel partner olacağını savunmuştuk. Sette çalışırlarken de epey anlaştıklarını ve kısa sürede arkadaş olmayı başararak, çalıştıkları işin zamanını güzelce beraber eğlenerek geçirdiklerini açıkladılar. Kış Güneşi Dizisi'nin böylesine çalışanlarının anlaşması yer aldıkları karede gözlerindeki parlaklığa dahi yansıyarak, yüzlerinin gülmesi sağlanmıştır.

Bu kareler ardından eminiz ki sosyal medyanın yeni fenomen çifti olabilme ihtimallerinin daha fazla arttığını sizlerde görebileceksiniz. Yakın zamanda karakterlerinin detaylarını sizlere vereceğiz, sürekli fan sayfamızın takibini elden bırakmamak sizin yararınıza olacaktır.

Kış Güneşi Set Resimleri

Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar