Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Oyuncusu Şükrü Özyıldız Üstün Performansı

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi şükrü özyıldız
Özyıldız'ın, üstünde büyük yük bulunduğu Kış Güneşi Dizisi onun adına farklı önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Çünkü her oyuncunun harcı olmayan çift karakteri canlandırabilmek beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Öncelikle iki farklı karakter olduğunu seyircilere göstermesi gerekmektedir. Efe ile Mete "(Şuanda kulağımıza gelen isimler bu.)" karakterlerini canlandıracak dizi de, eğer birbirlerine benzetilip, ikisini de aynı duyguyla canlandırırsa işte bu vasat bir durum olup, kariyerini dahi riske atabilirdi. Bizlerinde başarabileceği yönünden şüphelerimiz oluşsa da yalnız son fragmanı ardından Efe ve Mete'ye, tam oturduğunu, ikisininde bambaşka birisi olarak ekranlara yansıyacağını anladık. Dikkat ettiyseniz Kış Güneşi 2.Fragmanı karşılaşmalarında sanki ikisi bambaşka insanmış gibi hissetmediniz mi?

Kesinlikle Şükrü Özyıldız, bir kere daha tebrik etmek gerektiğini, şuanda yoğun çalışma ardından bölüm stoğuna geçen ekibimizin Kış Güneşi izle son gelişmeleriyle karşınızda olacağız, takibinizi unutmayın.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar