Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Oyuncumuz Aslı Enver Röportajı

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış Güneşi Dizisi başlamasına yakın oyuncularımızın sürekli seyircilerle ilgilenerek, şuanda yorumlarınız ve istekleriniz onlar içinde altın değeri kazanmaktadır. Aslı Enver, Kanalımız Show Tv'ye, özel röportajda bulunarak kendisi ve oyunculuk macerası hakkında samimi açıklamalarda bulunarak insanların bunca zaman içinde onun adına merak ettiği bir çok konu hakkında detaylı konuşmuştur.
kış güneşi aslı enver röportajı

Bizim hayran olduğumuz kısım ise, ünlü olduktan sonra asla insanlarla iletişimini kopartmamış, halktan birisi olduğunu her zamanda kabullenerek elinden geldiği kadar sıcak kanlı davranarak, yoldan geçen birisiyle dahi rahatlıkla muhabbet edebileceğini söylemiştir. Genelde insanlarımız ünlü birilerin başarıyı yakaladıktan sonra havalı kişiliğe büründüklerini düşünebilirler. Yalnız Kış Güneşi oyuncumuz tam anlamıyla mütevazı davranışlarını hiç bir zaman elinden düşürmemektedir.

Dizi karakterlerinde biraz seçici olduğunu gözlemledik. Özelliklerinin daha cezbedici olması karaktere karşı hazırlanışını daha istekli, rahat hazırlandığını belirtti. Demek oluyor ki kış güneşi karakterininde epey cezbedici özellikleriyle karşılaşacağız. Karakterlerin her zaman hayalinde canlandırıp, onlarla bambaşka bir hayat yaşadığını ve bu epey performansını da etkilediğini son olarak eklemiştir.

Kış güneşi izle hayranlarının bu samimi röportajı sonuna kadar okumalarını ve sonunda ise Enver, hakkında düşüncelerini tekrardan gözlemleyerek yorumlarını beklemekteyiz.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar