Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Oyuncuları

          3 Yorumlar   
Karakter ve oyuncu bilgilerini tamamladığımız Kış Güneşi.Oyuncuları ile farkını ortaya koyarak, projenin kaliteliğini böylelikle anlayabilirsiniz. Haberimizin altında bütün karakterlerimizin kimler olduğunu, her ayrıntısına ulaşabileceğiniz güncellenecek anlatımı bölümünü sürekli takip etmenizi önermekteyiz. Öncelikle ana karakterlerimize yer verilerek Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in, şimdilik en geniş bilgilerine onlar için vermekteyiz. Hala eksik olan bölümü ve sırla saklanan cast çalışmaları ileriki zamanlarda daha neticiye kavuştuğunda bizlerde sizlere daha rahatça sunum gerçekleştirebileceğiz. Kış Güneşi Oyuncularının işte karakterlerin özellikleri ve olayları nelermiş he beraber öğrenelim.

Şükrü Özyıldız (Efe/Mete), şuanlık oyuncularımızın karakter isimlerine kesin bilgi olarak sunulmadığından açıklama getiremiyoruz. Tanıtımını izleyerek yorumlarken Özyıldız, farklı iki duygu içeren karaktere yer verilecektir. Öncelikle masum aşkı tatığını, saf, dürüst ve kendi halinde balıkçı, içinde biriktirdiği o aşkı yediği kazık sonuçunda yok edilirken bambaşka bir kişiliğe dönüşerek güçlü, karizmatik duruşunu alarak intikamı üzerinden yürüyen karakter oluşuna yer verecektir.

kış güneşi oyuncuları

Aslı Enver(Nisan), Özyıldız'ın, partneri olacaktır. Onda onun kadar aşık olmuş ve sevmiştir. Farklı dünyaların insanı cümlesini fazla duyduğundan aşkını geride bırakmaya ve mutsuz olacakları düşünesiyle pes etmiştir. Belli zaman geçtikten sonra Özyıldız'la, tekrar karşılaşırlarken bu sefer onun güçlü duruşuna hayran kalarak yeniden duyguları nüks etmiştir. Bu sefer zorlu zamanlar onu bekleyerek, ret edilecektir.

kış güneşi başak parlak

Başak Parlak (Seda), Enver'in, rakibi olacaktır. Açık gözlü, ama o kadar iyi kişiliğine sahip olduğunu söyleyemiyeceğim. İnsanları kolayca kullanama bilme özelliğiyle sizleri sinir edebilecektir. Özyıldız'ın, kalbini çalmaya başararak çiftimizin arasındaki büyük düşmanları olacaktır. Dizimize önemli Kış güneşi heyecanını katabilecek karakterleri de arasındadır.


Mahir Günşiray (Mazhar), Belki de dizi dünyasının en fiyakalı iş adamı karakterlerinde üstüne yakışan naçizane oyuncularımızdan bir tanesidir. En son Çilek kokusu'da, aile babası karakteriyle karşımıza çıkarak eminiz, bir çoğunuz oradan hatırlamış olsanız dahi kendisi efsanevi Türkiye, çapında hem tiyatro, ekranlara adını yazdırmış birisidir. Rol aldığı ve yönettiği oyunların haddi hesabı olmayıp. Kış güneşi yer alması ayrıca bizler için sevindirici, gurur vericidir.


Hakan Boyav (Kadim), Bu kadar deneyimli isimin bir arada geçtiği Kış güneşinin kötü karakterini canlandıracak Boyav'ın, yer almasıyla beraber kalitenin hat safasını beraber yaşayarak, kesinlikle yıla damgasını vuracak dizide emeği geçecek isimler arasındadır. Bakalım bizim nasıl yüreğimizi ağzımıza getirerek, esas karakterlerimizle uğraşacaktır.


Şenay Gürler (Leyla), Tanıdık diğer bayan isimimiz katılan son oyuncular arasındadır. Zaten isimini duyduğunuzda tanıyacağınız ve dizi dünyasnının aranan bayan aktörlerinden birisi olduğunu da biliyoruz. En son Kaçak Gelinlerle, kalbimize taht kurup uzun zaman ekranlara dönmeyip, Kış güneşi dizisi ile dönmesi ayrıca onun hayranları için dizimiz önem taşıyacaktır.


Hakan Gerçek (Yakup), Kötü karakterlerimizin başında gelmektedir. Bencil kişiliğiyle karşısında durabilecek herkesi harcamaktan gözünü dahi kırpmamaktadır. Efe'nin, intikam alacağı kişi o'dur. Kardeşini öldürmesinden ve hayatını mahvetmesinin hesabını Yakup'tan, bir gün soracaktır.

Add to Flipboard Magazine. Pin It

3 yorum:

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar