Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Konusu

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış güneşi konusu
Artık hazırlanmanızın zamanı geldi, Kış Güneşi konusu sizi büyüleyici özelliklerinden bahsedeceğiz. Yeni yılın, sezonun en bomba, senaryosunun daha öncesinde görmediğiniz senaristlerimiz tarafından iki sene boyunca yazılmış bir hikayeye yer verilecektir. Asıl ilginizi çekebilecek yönü ise Özyıldız'ın, karakteri olacaktır. Kimisi iki farklı kişiyi, yani ikiz kardeşi canlandıracağını yorumlamıştır. Bazıları ise aşık olduğu kadından sırf balıkçı olduğu için onu terk ettiğini, hırslanarak kendisini eğitmiş, geliştirmiş ve zengin birisi olmayı başararak tekrardan karşısına çıkarak intikamını böylelikle almaya çalışan gerçek kişiliğini kaybetmiş birisi olacağını seyircilerimiz teorik fikirlerini sunmuşlardır.

"Kış Güneşi dizisi"'nin, ikinci fikir bize daha yatkın geldiğini ve büyük ihtimalle geçmişinde yaşadığı deneyimle beraber değişime uğrayacak erkek karakterimiz, hırsla başladığı zengin olma yolunda başarılı olacak ve kızımızın karşısına çıkıp hesap sorarak, bundan sonra imkansız aşkı, heyecanı ve entrika yerini alarak sizlere sunulacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar