Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Hangi Gün İstiyorsunuz

          1 Yorum   
Kış güneşi hangi gün
Eğer Ekibimiz son kararı ile sürpriz gerçekleştirmezse "Kış Güneşi" Ocak, ayı'nın sonlarına veyahut ta Şubat'ın, başlarına doğru yayın hayatına giriş yapılacağı planlanmıştır. Dizilerin en başta büyük güç kazanmasının, daha fazla insanlara hitap etmesini sağlayacak önemli unsur kesinlikle uygun bir "Gün" diyebiliriz. Eğer uygun gününü belirlenmezse ve köklü bir dizinin yanında rakip olarak dizimiz koyulursa bu kesinlikle Kış Güneşi Dizisi için büyük darbe olur ve istenileni elde edilmeside kesinlikle beklenilmemesi gerekmektedir. Çarşamba günü Show'un, yayın akışını da müsait gözükmektedir, ama Çarşamba gelmesini kimseler tavsiye etmemektedir. Çünkü rakiplerin güçlülüğünün herkes farkındadır.

Bunun için sözleri sizlere bırakmaktayız. Kış güneşi'nin hangi gün ve en uygun zamanı konusunda yorumlarını bekleyerek, bizler hayranları olarak dizimizin başlama gününü bizler seçmek üzeri sizleri yorum yapmaya davet etmekteyiz. Eğer Show'un, koordinatları iyi düşünüp, sağlam karar verirlerse bir kaç sezon sürecek yavaştan fenomen doğuşuna tanıklık edeceğimiz dizimiz doğacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

1 yorum:

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar