Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi Dizisine Özel Balıkçı imajı

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış Güneşi Balıkçı imajı
Özyıldız'ın, farklı duygulara sahip iki farklı karakteri Kış Güneşi Dizisi için canlandırmaya hazırlanıyor. Belki de dizi sektörünün oyuncuları için en zorlu görev diyebiliriz. Gerçekçiliği yansıtması için oyuncumuzun professional olması gerekmektedir, aksi taktirde seyirci diziyi samimi bulamayarak, yapmacık gözüyle bakmasına neden dahi olmaktadır. İlk karakterini, eğer ikinci farklı karaktere yansıtırsa işte bu tamamen vasat durum olurdu. Yalnız Şükrü Özyıldız, Türkiye'nin çabuk ve hızlı yükselen aktör oyuncularındandır ve bu işi alnının akıyla başarı göstererek farklılığını ortaya koyacağına inanmaktayız.

Giriş bölümünde Balıkçı imajını, kesinlikle başka yerde görmeyeceğiniz uzun sakalları, kafasında bere tam anlamıyla Karadeniz, havası esintisi vermiştir. Kendisine de yakıştığını söylemeden edemeyeceğiz. ayrıca bir erkek karizması kattığını, sosyal medya özellikle bu konu takiplerimizde hayranlarımızda aynı düşünceye sahi olması bizleri sevindirdi. Kış Güneşi izle bakalım gelişmelerinde Balıkçı, olanı mı yoksa İş adamına dönerek takım elbiseli Şükrü Özyıldız'ı, seveceksiniz?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar