Kanıt Ateş Üstünde izle

Kış Güneşi 2.Tanıtıma Hazırlanın

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi 2.fragmanı
İlk tanıtımın etkisi hala üzerimizde olan Kış Güneşi 2.Tanıtımı uzun zaman ardından gelecek hafta içinde yayınlanması planılmaktadır. Tanıtımda ise esas karakterlerimizin diyaloglarıyla beraber, onları daha yakından tanıyabileceğiz ve duygularını hissedebileceksiniz. Özellikle karakterlerin hikayelerini hayran kalarak her birine bağlanacaksınız. Kusursuz senaryosunu sonunda yansıtabileceği Kış Güneşi Dizisi yeni fragmanı ile beğenileri daha fazla üstüne çekerek, hayranlarınında artacağına inanmaktayız. Başlangıç zamanı olarak Şubat'ın, sonlarına doğru yetiştirilmesi beklenilirken Show'un, özellikle dizimize karşı ayrı ilgisi bulunmakta ve maliyeti ortadan kaldırarak sadece seyircinin istediği kalitede sunulmasını istemektedir.

Kış güneşi izle bakalım çıkacak tanıtım fragmanı bizleri tatmin edebilecek midir? Bekleyişte kalın ve gelişmelerin sürprizlerinden haberdar olarak, fan sayfamız sayesinde ayrıcalıkları hissedin.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar