Kanıt Ateş Üstünde izle

Hayranlar Sabırsız!

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi hayranları
İlk tanıtımından beri sabırsızlık, heyecan arasında yaşadığımız duyguları Kış Güneşi Dizisi'nin, en kısa zamanda başlama haberiyle giderme isteğimiz her geçen gün çoğalmaktadır. Ekran başında takip edeceklerin şuanda yoğunlandığı diğer husus ise ikinci fragmanı gelmesi beklenilmektedir. Sizler için şuanlık yayınlanmayacağını bildirsekte gelecek haftalarda yakınlaşıp, sizlere özel yapımcı sürprizi belki de internete özel sunulabileceğinin biraz fısıltılarını da almıştık. Tüyolarımızda ise yeni çıkacak tanıtımında Kış Güneşi'nin, rakip kız karakterlerimize şahit olacağız, ortada ise esas oğullanımız yaşadığı zorluklara daha çok yer verilerek, önemli seçimleri, hayatının nasıl değiştiğini ele alabilecektir.

Şükrü Özyıldız'ın, nasıl kişiliğini kaybederek, bambaşka birisi olmak zorunda kaldığının biraz görsellerle şahit olabileceğiz.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar