Kanıt Ateş Üstünde izle

Hava Soğuk Kış Güneşi Dizisi Ekibi Sıcacık

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Kış güneşi set ekibi
Dizilerin ekranda gördüğünüz devasa görselliğinden ve oyuncularından başka birde arka planda canı gönülden çalışan ekiplerimize de haberimizde yer vermek istiyoruz. Kış Güneşi Dizisi çekimleri hız kesmeden son gazla, ekibin birbirine motive kaynağa yaratarak enerjik olarak devam etmektedir. Yalnız Türkiye'de, kış soğunu hepimiz iyi bilmekteyiz, ekibimizin bu zorlu koşullarda mola vermeden çalışmalarını severek sürdürmesi de gerçekten inanılmaz olaydır. Hepsinin işine dört elle sarılarak özellikle Özyıldız'ın, instagramdan attığı mesaj gibi Efsane kadro olarak tanımlayabiliriz.

Belki üşüyorlar, zorlanıyorlar, ama onların içindeki çalışma aşkı hepsini ısıtmaya ve tekrar işlerine bağlamalarını sağlıyorlar. Bu yüzden onlara soğuk işleyeceğini sanmıyoruz. Yalnız ekibimize yine de kolay gelsin dilemek zorundayız ve sizlere özel olarak ricamız bulunarak onları şu zorlu koşullarda durmadan size yetiştirmek için çalıştıkları Kış Güneşi için sürekli olumlu düşüncelerinizle emeği geçen herkesin kalbinde büyük sıcaklık yaratacağınızı unutmamalısınız.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar