Kanıt Ateş Üstünde izle

Çiftimizin Uyumu Mükemmel

          İlk Yorum Siz Yapın!   
kış güneşi çifti
Kış Güneşi Dizisi'nin ekranlarda buluşma aşamasına geçildiğini ve son zamanlarda takibinizi artırarak gününün, tarihinin tam olarak açıklanması an meselesi olabileceğini altını çizerekten belirtiyoruz. Kış güneşi çiftinin harika uyumluluğu bulunmaktadır. Aslı Enver ile Şükrü Özyıldız, ilk defa bir projede buluştular. Görünüş olarak uyumlu olmadıklarını iddaa edebileceğinin olacağını hiç sanmıyorum. Yapımcılarımız zaten özellikle ikisiyle anlaştıklarını, önlerine teklif sürerek son zamanlardaki isimlerden en uyumlu dizinin karakterlerinin duygularını yansıtabilecek oyuncular olarak açıklık getirdiler.

Biz inanıyoruz bizim dizimin çiftide fenomen olup, uzun süre akıllarda kalacaklardır. Kış güneşi'nin asıl karakter özelliklerinin bilgileri sunulduğunda, onlara daha sıkı sarılacağınızı, hayranlıkla yakından takibinizde iyicene artacaktır. Kuşkusuz karakterlerinin hikayesine kulağıma biraz fısıltı gelerek harika bağlamalar olacağını duygusallık, romantik, heyecan, adrenalin gibi duyguları ikisinin arasında yaşayacağı büyük aşkın başlangıçı duygularını kapsayacaktır. Tabi konusu çinde büyük sırlarda bulunacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Kış Güneşi içeriği hakkında yorumlarınızı, yer alan "Yorum Panel"inden özgürce dile getirerek, yazabilirsiniz. Kış Güneşi hayranlarının mantık çerçevesinde, hakaret içermeyen bütün yorumları onaylanmaktadır.

Game of thrones

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar